Oferta

Oferujemy profesjonalną oprawę artystyczną imprez

Proponujemy

POKAZY TANECZNE - to występy do muzyki elektronicznej jak również pokazy do muzyki na żywo. Współpracujemy z wieloma zespołami muzyki irlandzkiej, między innymi z grupami Duan, Ceili oraz Patrick's Hat. Z zespołem Taorluath sworzyliśmy nasz najnowszy projekt "Feel the Reel". Oprócz pięknego show, nasz pokaz staje się okazją do zapoznania się z porywającą kulturą Irlandii - zarówno taneczną jak i muzyczną. O tym, jak dokładnie wygląda pokaz Treblers informujemy w zakładce repertuar.

NAUKĘ PROSTYCH TAŃCÓW – oprócz występów możemy zaproponować wspólną zabawę z publicznością, podczas której uczymy podstawowych kroków tańca irlandzkiego. Jest to wesoła integrująca zabawa, bardzo lubiana przez wszystkich.

WARSZTATY TANECZNE – możemy prowadzić profesjonalne warsztaty taneczne na różnych poziomach zaawansowania. Świetnie sprawdzają się na festiwalach artystycznych, czy jako tematyczne zajęcia szkolne lub program aktywnej integracji pracowników.

Ceny

CENA występów jest zależna od wybranego repertuaru. Cena jest związana z długością pokazu i ilością zaangażowanych w nim tancerzy.

Minimalnie pokaz może trwać kilka minut przy udziale 1-2 tancerzy. Maksymalnie w półgodzinny pokaz tańca zaangażowany jest cały zespół.

Najbogatsze w naszej ofercie SHOW Feel the reel, będące pokazem do muzyki na żywo, może trwać do 1.5 godziny i bierze w nim udział pełen skład Treblers.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny aby ustalić szczegóły dostosowane do Państwa potrzeb.

Wymagania sceniczne

  • Scena lub stabilna, równa powierzchnia o odpowiedniej nawierzchni do tańca, najlepiej podłoga drewniana lub wykładzina baletowa (trawa, posadzki kamienne i betonowe są wykluczone ze względów bezpieczeństwa tancerzy)
  • odpowiednie nagłośnienie oraz sprzęt z odtwarzaczem CD lub MP3
  • garderoba

???

Repertuar

W naszym repertuarze znajdują się zjawiskowe tańce w tradycyjnych irlandzkich baletkach oraz, uwielbiany przez publiczność, porywający step irlandzki.

Pokaz Treblers jest bardzo zróżnicowany. To zarówno subtelne tańce w wykonaniu kilku tancerzy, wyjątkowe solowe pokazy tancerzy o renomie poświadczonej tytułami mistrzów Europy, a także skomplikowane i ciekawe grupowe choreografie.

Zespół Treblers występuje w efektownych, barwnych kostiumach – ich różnorodność dostosowana jest do repertuaru.

Odrębną formą sceniczną, która Państwu proponujemy jest przedstawienie Feel the reel, którą tworzymy z zespołem Taorluath

Fragmenty naszych pokazów można zobaczyć na: http://www.youtube.com/user/treblerspl

???